Niezależne politycznie i posiadające odrębną administrację terytorium portugalskie

Za niecałe dwa tygodnie wakacjeee! Tym razem nie wyspa, ale i tak zapowiada się wspaniale – będziemy zwiedzać Barcelonę i okolice. Już nie mogę się doczekać! Na marginesie – za każdym razem, kiedy wypowiadam słowo ‚Barcelona’, to w mojej głowie słyszę piosenkę z filmu Woddy’ego Allena :D

W związku z tym chyba najwyższy czas pokazać kilka zdjęć z zeszłorocznych wakacji. Trochę to trwało, bo znów postawiliśmy na jednorazowe aparaty (używaliśmy już takich na Cyprze). Bardzo mi się podobają rezultaty takiego pstrykania, ale niestety jest jeden minus. Takie z nas lenie, że z wywołaniem kilku kliszy zwlekaliśmy ponad rok. Lepiej późno niż wcale, więc zapraszam na krótką relację z mojego, jak do tej pory, ulubionego miejsca na Ziemi. Przyznaję, Madera nie jest może najbardziej młodzieżowym kierunkiem na urlop i łatwiej niż na hipstera można napatoczyć się na siwego turystę, ale ten błogi spokój, ach! Wieczna wiosna to zdecydowanie moja ulubiona pora roku.

Wakacje na Maderze (6)

Wakacje na Maderze (5)

Wakacje na Maderze (4)

Wakacje na Maderze (3)

Wakacje na Maderze (2)

Wakacje na Maderze (1)

A na deser ja we własnej osobie, sącząca piwo (najdroższe na świecie!) na sztokholmskim lotnisku. To tak à propos podróży.

Deser

Wymerdaj komentarz ;D

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s