Osoba odgrywająca rolę

Tym razem coś specjalnego – pojedynek tytanów! Tak się składa, że w ostatnim czasie dwóch wielkich amerykańskich aktorów (należy podkreślić, że czynniki decydujące o ich wielkości są diametralnie różne!) wystawiło na sprzedaż swoje domy.

Pierwsza posiadłość jest do kupienia za niecałe 4 miliony jednostek tamtejszej waluty. Lekko romantyczna i elegancka – widać w niej rękę kobiety lub też zaskakującą wrażliwość wspomnianego aktora ;] Zaskakującą, gdyż jego postać kojarzy się raczej z twardzielem ratującym niewinne istoty przed marnym końcem.

via celebdigs.com

Drugi dom – za bardziej kosmiczną sumę 23 milionów dolarów – mieści się przy plaży Malibu. Owszem, taki widok na ocean zniewala, ale samo wnętrze jest niespójne i sprawia wrażenie pustego. Zresztą, może właśnie dlatego jest na sprzedaż. A właściciel – grał w filmach o gryzieniu, lataniu i topieniu się.

via celebdigs.com

I oto rozwiązanie zagadki – sprzedawca numer 1:

via somelikeithot-ladivas.blogspot.com

I sprzedawca numer 2 (dla zachowania spójności panowie zostali przedstawieni w analogicznej scenerii):

via justjared.com

I ciekawostki – Leonardo miał grać w Słonecznym partolu!!! Brał udział w przesłuchaniach do roli syna Mitcha Buchannona (dla zapominalskich – wcielał się w niego właśnie David Hasselhoff)! Nie wiedziałam o tym podczas wybierania ich domów :D

Drugie odkrycie – w serialu grała za to gościnnie Mila Kunis i baaardzo przeze mnie lubiana Michelle Williams, jedną nawet znalazłam:

Reklamy

Wymerdaj komentarz ;D

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s