Obiekt, w którym świadczone są odpłatnie usługi noclegowe

Tak się złożyło, że ostatnie dwa dni spędziłam w Mediolanie. Brzmi nieźle, ale znaczna odległość odwiedzanego biura od centrum oraz towarzystwo nieznośnego mądrali przesądziło o tym, że nie była to podróż mojego życia. Zresztą, zawsze chciałam odwiedzić Mediolan z nieco innego względu – Salone Internazionale del Mobile – największych na świecie targów wyposażenia wnętrz. Ewentualnie w grę wchodzi jeszcze mediolański Fashion Week, ale w co ja się na niego niby ubiorę? :/ W każdym razie mam powody, że wrócić do Mediolanu i porządnie go zwiedzić.

Żeby nie było, nawet w trakcie mojej delegacji miałam okazję rozpoznać prawdziwy włoski design. Mój pokój hotelowy aż roił się od perełek!

Choćby ta meblościanka (jakość zdjęć pozostawia wiele do życzenia – nie spodziewałam się takich cudów, więc nie zaopatrzyłam się w profesjonalny aparat):

Czy telefon w toalecie (nikt się do tego nie przyzna, ale każdy chce taki mieć!):

Ale największe wrażenie wywarł na mnie zdecydowanie widok za oknem:

Całkiem poważnie muszę jednak przyznać, że poza obejrzanymi w biegu kamienicami i romantycznymi uliczkami wpadły mi w oko miejskie rowery. Śliczne! Przypominają trochę vespy ;]

via treehugger.com

via wikipedia.org

via yellowromancandles.wordpress.com

W ramach deseru muszę się znów do czegoś przyznać. Zdarza mi się, że kiedy przygotowywanie wpisu na Terrierze idzie mi opornie, sięgam po dopalacze. Tak, nazywam się Terrier i lubię whisky. Pijąc ją dopuszczam się niestety profanacji – mieszam ten szlachetny trunek z colą. W innej formie, niestety, nie przejdzie mi przez gardło, mój zmysł smaku jest niezwykle pospolity.

Nie jestem żadnym smakoszem, nie wyczuwam subtelnych różnic, ale zauważyłam pewną prawidłowość. Pisanie najlepiej mi idzie w trakcie popijania poniższej whisky, zapewne ze względu na obecność psów tej samej rasy.

via ioffer.com

Reklamy

Wymerdaj komentarz ;D

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s