Z pamiętnika młodego zielarza

Chciałabym docierać z moim blogiem do szerokiego grona oglądaczy i zaspokajać ich potrzeby, dlatego cały czas zastanawiam się, jaki temat przyciągnie najwięcej fanów. Ponoć zdrowie najważniejsze (co powtarza każda babcia i każdy wujek przy składaniu życzeń), zatem dziś wpis o nim.

Żeby nie było totalnie z czapy, napomknę o designie – wszystko zaczęło się od pewnego budynku. Wiem, jestem niepostępowa, konserwatywna i w dodatku nie mam gustu za grosz, ale nie mogę patrzeć na to brzydactwo. Tak naprawdę nie znosiłam tego kloca już z założenia, ponieważ w miejscu, które teraz tak bezczelnie szpeci, stał onegdaj jeden z najwspanialszych lumpeksów w Warszawie. Oto i ohyda:

via farc.pl

Wracając do tematu, wpis zainspirowała tak naprawdę znajdująca się tuż obok apteka. Przechodzę już zatem do aktualności zdrowotnych:

1) W wyżej wspomnianej aptece jest wspaniała wyprzedaż! Tabletki przeciwbólowe (nie podam marki, żeby nie być posądzona o reklamę, ale w nazwie mają Forte, co niewątpliwie świadczy o wielkiej mocy) w cenie 1,99 zł za 12 tabletek! Data ważności do czerwca, więc przy przeciętnej polskiej częstotliwości kaców, bólów zębów i kontuzji, ilość ta jest zdecydowanie do przejedzenia. Już nie mówiąc o tym, że zawsze jest czym poratować przyjaciela w potrzebie i zostać tym samym superbohaterem. Ja już zakupiłam dwa opakowania i chcę więcej!

2) Nowy Redd’s Cranberry smakuje jak syrop (syrop można nabyć w aptece w celach zdrowotnych, zatem wspomnienie w tym wpisie o Redd’sie jest całkiem logiczne).

via female.pl

Follow my blog with Bloglovin

Reklamy

2 thoughts on “Z pamiętnika młodego zielarza

Wymerdaj komentarz ;D

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s