DIY TO DO – paletowe meble

Ostatnio były meble z kartonu, dziś meble z drewnianych palet. O ile nie porwałabym się sama na manipulację kartonami, o tyle od dłuższego czasu kusi mnie własnoręczne wykonanie czegoś z takiej palety. Uwielbiam przerabiać swoje rzeczy, zmieniać je, upiększać, tworzyć coś jedynego w swoim rodzaju. Takie meble „z niczego” stanowią doskonałe pole do popisu.

Gdybym miała więcej miejsca w mieszkaniu, wiertarkę i minimum zdolności stolarskich, pewnie już dawno współczynnik Ikei w moim domu gwałtownie by zmalał. Tymczasem zadowalam się oglądaniem. Wydaje mi się, że takie meble nie sprawdzają się we wnętrzach surowych i minimalistycznych – całość wygląda biednie, a nawet brudno. Za to przy masie kolorowych i eleganckich dodatków prezentują się znakomicie i rozwiewają nudę.

via unpolished-life.blogspot.com

via finecraftguild.com

via apartmenttherapy.com

via homedit.com

via homedit.com

via homedit.com

via homedit.com

via homedit.com

via homedit.com

via homedit.com

Muszę zacząć rozglądać się za paletami ;D Chyba najłatwiej wyprosić je gdzieś w hipermarkecie czy magazynie. Można je też czasem kupić w internecie, wpisując w wyszukiwarkę Allegro np. „palety przemysłowe”:

Allegro.pl

Niestety, od jakiegoś czasu regularnie sprawdzam ten dział i nie zdarzyło się jeszcze, żeby ktoś sprzedawał palety w Warszawie. Może to ja mam pecha, więc warto śledzić dostępne produkty.

Follow my blog with Bloglovin

Reklamy

One thought on “DIY TO DO – paletowe meble

  1. Wpis na czasie :) Niektóre pomysły całkiem niezłe. Na pewno udałoby się zadziwić i zaintrygować potencjalnych gości i sąsiadów takimi aranżacjami. Produkcja palet w Polsce plasuje nas bodajże na drugim miejscu na świecie wśród producentów tego typu wyrobów na świecie więc problem z dostępem do palet raczej nie będzie nas dotyczył.

Wymerdaj komentarz ;D

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s